Archívne stránky OMS APVV - aktualizácia skončila 30. 9. 2009. Prejsť na www.apvv.sk
Európa  SARC
:: OMS APVV >> 6. Rámcový Program >> SMEs go LifeSciences >> Koordinátor a účastníci projektu
APVV, Mýtna 23, 811 07 Bratislava

Koordinátor a účastníci projektu

Koordinátor projektu SMEs go LifeSciences:
AUSTRIA
FFG-Austrian Research Promotion Agency Division for International Research and Technology Cooperation (BIT)
Donau City Strasse 1, A-1220 Vienna, AUSTRIA
Tel: +43-57755 4101
Ms Birgit Steininger, birgit.steininger@ffg.at
Ms Elli Stepanovic, elli.stepanovic@ffg.at
Národný kontakt pre SR:
SLOVAKIA
Centre for Advancement, Science and Technology (SARC)
Stare grunty 52, SK-84244 Bratislava, SLOVAKIA
Tel: +421/2/65421826
Ms Martina Kedrova, kedrova@sarc.sk
Ďalší partneri projektu:
BELGIUM
The Brussels Enterprise Agency
Rue Gabrielle Petit 4, B12 B-1080 Brussels, BELGIUM
Tel: +32/2/422.00.20
Mr Erwan Le Guen, elg@abe.irisnet.be
BELGIUM
Euro Top
Avenue Louise 486 B14, B-1050 Brussels, BELGIUM
Tel: +32/2/6495994
Mr Jacques Viseur, jviseur@eurotop.be
BULGARIA
AGENCY FOR SMALL AND MEDIUM-SIZED ENTERPRISES (ASME)
1. St. Nedelya Sq., 1000 Sofia, BULGARIA
Tel: +359/2/981660029
Ms Galina Doynova, doynova@asme.bg
CYPRUS
RESEARCH PROMOTION FOUNDATION (RPF)
PO Box 23422, CY-1683 Nicosia, CYPRUS
Tel: +357/22/660292
Mr Antonis Ioulianos, aioulian@research.org.cy
DENMARK
EuroCenter - Ministry of Science, Technology and Innovation (EuroCenter)
c/o Danish Technological Institute, Gregersensvej, DK-2630 Taastrup, Copenhagen, DENMARK
Tel: +45/72202960
Ms Merete Lowe Drewsen, mldr@eurocenter.info
FRANCE
Agence Nationale de Valorisation de la Recherche (Anvar)
43 rue de Caumartin, F-75436 Paris, FRANCE
Tel: +33/1/40178370
Ms Melanie Chevin, mchevin@anvar.fr
GERMANY
NCP - Life Sciences Germany
Königswinterer Str. 522 - 524, D-53227 Bonn, GERMANY
Tel: +49/228447701
Ms Franziska Scherer, franziska.scherer@dlr.de
GREECE
NATIONAL DOCUMENTATION CENTRE (EKT/NHRF)
Vas. Konstantinou Avenue 48, GR-11635. Athens, GREECE
Tel: +30/21/07273921,
Ms Argyro Karahaliou, akarah@ekt.gr
HUNGARY
Hungarian Science and Technology Foundation (HSTF),
Bem Jozsef u. 2, 1255 H-Budapest, HUNGARY
Tel: +36/1/2147714
Ms Dora Groo, dora.groo@tetalap.hu
ISRAEL
ISERD-MATIMOP (ISERD),
Ha Mered 29, IL-61500 Tel Aviv, ISRAEL
Tel: +972/3/5118123
Ms Eva Rockmann , eva@iserd.org.il
ITALY
AGENZIA PER LA PROMOZIONE DELLA RICERCA EUROPEA (APRE),
Piazza G. Marconi 25, I-00144 Roma, ITALY
Tel:+39/6/5911817
Ms Diassina Di Maggio, dimaggio@apre.it
LATVIA
Latvian Technological Center (LTC)
Aizkraukles 21, LV-1006, Riga, LATVIA
Tel: +37/1/7558754
Mrs Diana Krievina, dianak@edi.lv
LITHUANIA
Agency for International Science and Technology Development Programmes (AISTDP)
A. Gostauto 12-219, LT-2001 Vilnius, LITHUANIA
Tel: +370/5/2644712
Ms Eugenija Puciute, e.puciute@ktl.mii.lt
THE NETHERLANDS
SenterNovem
Juliana van Stolberglaan 3, NL-2509 AC The Hague, THE NETHERLANDS
Tel: +31/703735250
Ms Sandra De Wild, s.de.wild@egl.nl
MALTA
Malta Council for Science and Technology (MCST)
Villa Bighi, Bighi, MT-CSP 12 Kalkara, MALTA
Tel: +356/23602122
Mr Michael Refalo, michael.refalo@mcst.org.mt
NORWAY
The Research Council of Norway (RCN)
c/o Oslo Prosjektservice AS, PO Box 539 N-1302 Sandvika, Oslo, NORWAY
Tel:+47/67138500
Mr Eystein Kallhovde, eystein.kallhovde@prosjektservice.no
POLAND
Institute of Fundamental Technological Research, Polish Academy of Sciences (IFTR PAS)
Swietokrzyska 21, PL-00-049 Mazowieckie, Warsaw, POLAND
Tel: +48/22/8262502
Ms Anna Pytko, anna.pytko@kpk.gov.pl
PORTUGAL
Gabinete de Relacoes Internacionais da Ciencia e do Ensino Superior (GRICES)
Av. 5 de Outubro, 85-6 P-1050-050 Lisboa, PORTUGAL
Tel: +351/21/7828318
Ms Margarida Garrido, m.garrido@grices.mces.pt
ROMANIA
FM MANAGEMENT CONSULTANCY SRL (FMMC)
Colentina Street nr. 35, bloc R15, Sc. A, Et. 10, apt 44 Sector 2, RO-021183, Bucharest, ROMANIA
Tel:+40/723287798
Ms Flaviana Rotaru, flaviana.rotaru@fmmc.ro
SLOVENIA
SMALL BUSINESS DEVELOPMENT CENTRE (SBDC)
Dunajska 156/VIII, SI-1001 Ljubljana, SLOVENIA
Tel: +386/1/5309810
Ms Dominika Sambolic, dominika.sambolic@pcmg.si
SPAIN
RED DE FUNDACIONES UNIVERSIDAD EMPRESA (REDFUE)
C/Ponzano 69-71,9-19, E-28003, Madrid SPAIN
Tel:+34/91/3990906
Mr Pedro Garcia, pedrogarcia@redfue.es
SWEDEN
The Swedish EU R&D Council (EU/FOU Radet),
Regeringsgatan 56, S-10387 Stockholm, SWEDEN
Tel: +32/2/5490994
Mr Gunnar Sandberg, gunnar@eufou.se
SWITZERLAND
Euresearch/SNI-RSI (Euresearch)
Effingerstrasse 19, CH-3001 Bern, SWITZERLAND
Tel: +41/31/3806006
Ms Andrea Degen, andrea.degen@euresearch.ch
TURKEY
TÜRKIYE BILIMSEL VE TEKNIK ARASTIRMA KURUMU (Tubitak)
Ataturk Bulvari no.221, Kavaklidere, TR-06100 Ankara, TURKEY
Tel: +90/312/4272302
Ms Nilay Basaran, nilay.basaran@tubitak.gov.tr
UNITED KINGDOM
Emerging Technologies Network Agency Limited (ETNA)
The White House, 2 Meadrow, GB-GU7 3HN, Godalming, Surrey, UK
Tel: +44/1276471321
Mr Crispin Kirkman, crispin.kirkman@emtechna.com
UNITED KINGDOM
Beta Technology Ltd (Beta)
Barclay Court, Doncaster Carr, GB-DN4 5HZ Doncaster, UK
Tel:+44/1302/322633
Mr Steven Broome, steven@betatechnology.co.uk
Slovenský znak
aktuality
APVV © 2005-2007