Archívne stránky OMS APVV - aktualizácia skončila 30. 9. 2009. Prejsť na www.apvv.sk
Európa SARC
:: OMS APVV >> 6. Rámcový Program >> CERA >> Kontakty
APVV, Mýtna 23, 811 07 Bratislava

Kontakty

Priezvisko Meno e-mail web tel. fax
Burak Renata renata.burak@ kpk.gov.pl http://www.kpk.gov.pl +48228262502 +48228285370
Immisch Claudia claudia.immisch@helmholtz.de http://www.helmholtz.de +3225000978 +48228285370
Horvat Manfred horvat@bit.ac.at http://www.bit.ac.at +43126013114 +431260139114
Kedro Martin kedro@sarc.sk http://www.sarc.sk +421265420337 +421265420308
Krasiński Zygmunt zygmunt.krasinski@kpk.gov.pl http://www.kpk.gov.pl +48228287483/6 +48228285370
Maczuga Tomasz tmaczuga@transfer.edu.pl http://www.transfer.edu.pl +48126282845 +48126324795
Piasecki Bogdan piasecki@uni.lodz.pl http://www.uni.lodz.pl/knowbase +48426355192 +48426356298
Ripova Karolina Karolina.ripowa@helmholtz.de http://www.helmholtz.de +3225000978 +3225000980
Rogut Anna rogut@uni.lodz.pl http://www.uni.lodz.pl/knowbase +48426355192 +48426356298
Santa Evelina evelina.santa@ffg.at http://www.bit.ac.at +43126013114 +431260139114
Seregelyi Aniko aniko.seregelyi@tetalap.hu http://www.tetalap.hu +3612147714 +3612147712
Siemaszko Andrzej asiemasz@ippt.gov.pl http://www.kpk.gov.pl +48228262502 +48228285370
Stachowicz Anna anna.stachowicz@transfer.edu.pl http://www.transfer.edu.pl +48126282845 +48126324795
APVV © 2005-2007